subscribe: Posts | Comments

Zabiegi: Mezoterapia mikroiglowa

0 comments
Zabiegi: Mezoterapia mikroiglowa

Wśród szeregu rozlicznych zabiegów kosmetycznych, jakie na chwilę obecną są wykonywane, bardzo ważnym tematem, bo i szeroko dziś rozpowszechnionym i silnie wykorzystywanym okazuje się mezoterapia mikroigłowa.iq.pl/oferta/serwery-dedykowane/dodatkowy-sprzet/ Jest to specyficzny zabieg, jaki polega na nakłuwaniu skóry.https://www.iq.pl/ Po co? Robi się to z wykorzystaniem urządzenia zwanego dermarollerem. Jest to sprzęt, jaki pozwala na lepsze ukrwienie, na szybszy przepływ krwi, a co za tym idzie zwiększenie elastyczności i jędrności fragmentów skórnych poddanych owemu zabiegowi.

W ten sposób w warstwie naskórka tworzone są tak zwane mikro kanaliki. W nie natomiast wpuszczane są poprzez nakłuwanie specjalistyczne aktywne środki takie jak przykładowo substancje biologiczne, kremy, witaminy i minerały oraz ampułki. Jest to bardzo istotne do tego, żeby wszelkie istotne substancje wnikały jak najbardziej w głąb skóry. Jest to intensywne działanie, które przynosi zadowalające i wręcz spektakularne efekty.

Zabiegi: Mezoterapia mikroiglowa

Nie ma porównania między smarowaniem się kremami od wewnątrz a na zewnątrz. W ten sposób skóra zostaje pobudzona do pracy, odradza się i odnawia, jest zaktywizowana i działa na najwyższych obrotach, będąc pełną blasku. W sferze technologii zwanej mezoterapią mikroigłową można natomiast mówić o dość wysokich kosztach. Tym bardziej wysokie są wydatki związane z realizacją czy to pojedynczego czy serii zabiegów tej kategorii, że mezoterapia wykazuje szereg rozlicznych zastosowań.

Można ją uznać za zbawienny środek na cellulit oraz ujędrnienie. W ten sposób szybko, sprawnie i co istotne trwale! Zlikwidujemy skórkę pomarańczową będącą przyczyną kompleksu wielu pań. Ponadto jest to także świetny środek anti-age czyli hamujący proces starzenia się skóry. Wystarczy regularność takich zabiegów z zastosowaniem dermarollera i zmarszczek praktycznie nie będzie. Można mezoterapię zastosować jako zabieg o charakterze profilaktycznym, jak także jako zabieg zwalczający już istniejące zmarszczki.

Badania naukowe jednoznacznie wskazały, że mezoterapia igłowa jest świetnym sposobem na zwalczanie problemu z łysieniem. Jest to znakomita forma pobudzania włosów do rośnięcia. Wszystko dlatego, że kiedy dermaroller przemieszcza się po skórze, dochodzi do delikatnego przekrwienia. To natomiast pozwala na zaopatrzenie naszych cebulek włosowych we wszystkie niezbędne mu środki, aby mogły wypuszczać włosy. Odrastanie jest dostrzegalne w bardzo szybkim tempie i w stosunkowo krótkim czasie po wykonaniu zabiegu tu opisywanego. Jeszcze innym zastosowaniem jest wykorzystanie tego zabiegu mezoterapii na blizny oraz rozstępy. W ten sposób tkanka pokryta nieestetyczną blizną staje się gładsza i mniej rzuca się w oczy. Blizna zostaje spłycona w skuteczny sposób.

Artykuł dzięki: www.iq.pl